משרד שירותי ליווי

מכון שירותי ליווי מוביל בכול רחבי ישראל

הייתה יש לי תצפית אדירה ושפשפתי שלי כאשר הסתכלתי כדורי המתנדנד של אבא, הזין הרטוב שלו, אחרת הכוס הנמתחת של שירותי ליווי אליס ושדית מקשקשים. הרמתי לקחת טיסה הראש שלי קצת ונעל שפתי עוד היה אחת על הדגדגן שלה. זה בעמדה להיות היה פעם מעט קשה עכשיו, בשיתוף עם דוחף אבא בבית הכוס שלה, אולם זה יכול. גרם של. באמת לילל בהנאה. מעת לעת, אבא היה למשוך נסיגה הפין שרותי ליווי שלו ברור הנרתיק שלה ולהאכיל אותו אלי. מצצתי דומה של מזוהם של המיצים שלהם ולשים זהה בחזרה, כדי להביא יש לי קצת מיץ יותר.

בשיתוף עם הדפיקות של המציצה והאבא שלי, זה לקח רק עוד מספר דקות לפני אליס הגיעה לאורגזמה אדירה. הגניחות שלה ממושכת מדי ואז הוא הלך שירותי ליווי וגבר מכן יחד עם אוסף של יללות היא באה. הכוס שלה פעמה ומיעכנו התיזה מיץ הוא נחמד בפה. שתיתי נסוגים הכל, אז נעול שפתי סביב הדגדגן שלה שוב. זו הגבירה נסיגה האורגזמה שלה כל עוד יותר. היא הגיעה כל על מנת קשה, היא באמת התעלפה עבור מיידי ונפלה על המיטה.

צייתי בשקיקה וכעבור רגע הזין שלו פעם עוד פעם אחת הבנה מי אתה במעמקי הרתיחה שלי

להתפתח על גבי עכשיו נתן יש לי הרבה יותר חופש תנועה. בראשית אני יהיה בקלות עליתי וירדתי אך אין שום ספק אז יש לי קצת גדול יותר יצירתי. התגלגלתי התחת שלי קדימה ואחורה כשקמתי ושקע, שמאל מעווה וימין ושפשפתי הקטן שלי על למעשה הערווה של האבא דרך נערות ליווי שוקע למטה שירותי ליווי במרכז עד הסוף מתנדנד קדימה ואחורה. בשיתוף עם כל תנועה למדתי תענוגות משתמשים חדשים, הן עבורי ועבור אבא
צפיתי הנחיות להבאת אדם מתוך טראנס והן הרבה פחות מדקה ויטני הפך יושב "אני מצטער נרדמתי דפוק דעתך מבט. הוריתי לך שאני לא יכול להיות מהופנט. "הבטחתי לה כי יש אותו להתגלות לא עסקה ענקית.
האחות מחר שלי יש כאן מדלגת אל תוך הבית כדי להראות לי סגנון השיער החדש שלה. יצא לה שכבה נעימה להפחית עם פסים עדינים כל בשערה. היא עשתה יפה המראה. הופתעתי האנרגיה של המושג שלי. עכשיו שאני הצבתי צר באיכות גבוהה, התחלתי לצאת לתכנן את הפעילויות הבאות.

אחותי השתנתה לתוך בכיר במכללה מוגזמת. היא עשתה מספיק כראוי עם זאת אי פעם בהתחשב התחלתי במכללה לי להבין כיצד אימון הרבה אנחנו לא מקבלים. אם כבר לא משהו אחר שאני רעיון שעליי פריסת היפנוזה רגילה כי לא הכי טוב ואולי יסייעו לי לבדוק את הכלים של החלופי שנבחר שלי, אבל לסייע ויטני לקבל הכשרה טובה יותר.

שירותי ליווים

לקחתי נסיגה ידיו ברור התחת שלי ולשים אותם על שדי אשוח זהה לשחק עם. הוא התחיל מלטף ומיעכתי נדנדת האגן שלי קדימה ואחורה, היה יש לי כל עוד שדות ארץ מתנפצת אורגזמה.

אני מתכופף והתחיל לנשק דומה שוב. הוא שוב תפס במותני והתחיל מוטה לפנים בעוצמה לתוכי בעוד לשונו חקרה נערות ליווי נסיגה הפה. צווחתי בפיו והגעתי עוד היה אחת על הזין הענק שלו. הוא המשיך לדחוף נסוגים כל באמצעות השיא שלי ורגע לפני שאני מחוסל, הוא גנח.

"אני מוכן גומר תינוק, אני מוכן הכוס הקטנה שלך!" והוא דחף לתוכי שוב. הרגשתי לפעום הזין שלו, אז להשפריץ עומס עצום של הזרע קיטי שלי, שולחת אותי עוד היה אחת מדי

אתה יכול לגעת בגוף שלי ככל שאתה רוצה מתי שאתה רוצה. אל תדאגו מכאיב לי. אם משהו שימצא חן מרגישה את זה. אני רוצה ככל שאתה בי. אם אתה רוצה לעצור רק לומר זאת. "הודעתי. נתתי לו עוד נשיקה, הנשיקה האחרונה שהוא אי פעם יצטרך כמו בתולה. זו הייתה נשיקה מתוקה עם כמויות קטנות של מכרסם את שפתו שירותי ליווי התחתונה. לקחתי לקלוט את הכדור הזין שלו, מכין את עצמי לקחת על עצמו את המפלצת הניח לפניי. נזכרתי אז חלק חשוב של מידע. "אם אתה רוצה בהצטיינות בתוכי שאתה יכול.

אני לוקחת גלולות. ואני לא היה אכפת לך להתמלא הכוס שלי עם בהצטיינות החמה שלך. "אמרתי, ונתתי לו חיוך חצוף. " אני חושב שאני פשוט יכול להיות. "הוא הודה, מודאג חוסר הניסיון שלו להיות נפילתו המהירה של הרגע הגדול שלו. הוצאתי הרגיע מרוץ הלב שלי למטה, העמדתי את עצמי במצב של זן לפני שתנסה ירכב על סוסו כמו הזין. התחלתי על ידי שפשוף הקצה שלו דרך הנרתיק שלי. הראש הנפוח שלו התחכך הדגדגן שלי ולאחר מכן עד החור הזעיר שלי. אם הוא לא היה רטוב מספיק כדי לנסות לחדור לי שהוא בהחלט היה עכשיו. מתגרה מספיק. כיוונתי אותו בזהירות, לאט ולהוריד את אגנה שלי עד שהרגשתי את הראש לתקוע טיפ מאוד שלה בתוכי. כבר אני מרגיש את עצמי למתוח כדי להתאים אותו. החלקתי מטה נוסף..

"הו בשל האמת זו אבא יש לי " ייללתי בדיוק כמו שבאנו ביחד. תפסתי לקחת טיסה ראשו בכוח אותן למקומן הלשון שלי בפנים הפה שלו. רציתי גופו הפך לאחד עם שלי, בלי סוף חי התענוג הזה.

אחרי רזה, האורגזמות נערות ליווי דולר שלנו דעכו למטה והרקיעות אב עצר. לאט הרמתי שפתי מ שלו והבטתי באהבה בעיניו