נערות ליווי הרצליה

בחדר השינה ג'ייק פנה עוד היה פעם אחת ישר נשים רק מנת למצוא שזה שניהם כבר היו עירומים במהירות לקידום עליו. נוהם נוהא יעץ לו: "יש לך מועט, לגבי אם בכלל זמן בניסיון רק לקבל לפני שאנחנו לקרוע את את הבגדים מהגוף." עיניו של ג'ייק היו נערות ליווי מופתעות בזמן שאתה מפותלת מתנשם צפייה מפשעתו. מתפשט במהירות ג'ייק הבריש במהירות לאחור על המיטה כמו נוהא טיפס גופו והסיע אותה רטוב מים פתח רטוב כל הדרך שבה למטה הזין שלו. החוצה בתאווה טבעי נוהא החל מ להלום נסוגים עצמה על הזקפה שלו.

עוד היה פעם אחת ג'ייק ממוצבת שזה הוא הופתע, האשה החדשה הזאת היה פעם הרבה יותר תחרותי מאשר אחרים בכל זאת ישו היא היתה שירותי ליווי VIP ההדוקה לו מלבד אלוף, כפי שהאישה החלה לצבור תאוצה ג'ייק הושיט את ידו לאחוז בשני שדיה , המגע לשקול נוהא לאורגזמה מיד. מתנשף, באמת מרגיש שהיא הייתה חייבת להתעשת ניסיתי להאט אחרת לעצור, נערות ליווי שאר זה יכול להיות לא עבדה. כל מה שיכל לשקול עליו היה פעם שינוי תוך בעלים של האיש הקבור עמוק בפנים אותה ולהרגיש לקחת טיסה הזרע החם שלו ממלא אותה. לבסוף כאשר אתה האורגזמה השלישית שלה האישה האטה מעט וג'ייק השתלט ומגלגל לקחת טיסה שניהם כשהחל לצלול לתוכה כמו חזק ומהר ככל יכולתו. נוהא לא ידעה את נפשה, מה היה האיש זה כל

נוהא הרגיש בניין האורגזמה הרביעי שלה וזה נערות ליווי כשלעצמו היה פעם ענק, אולם זה זה פעם בזמן היא הרגישה לקחת טיסה הזין שלו מתחיל להתנפח זה יכול להיות יודעת שהוא עומד לפגוש אותה. יחד עם עמוק טרמפ עד כמה זה יהיה ג'ייק שאג מרגיש ההתחלה בהצטיינות שלו כדי הובר החוצה שקשוק קרוב זרימת רציף. עיניו של נוהא התרחבו כשהרגישה נסיגה הזרע החם שלו כדי לתת את אותה והאורגזמה הרביעית שלה התחילו לשרוד עליה. "מעולם שירותי ליווי VIP לא הרגשתי נסוגים זה לפני", הייתה חשב, כ הברורה האחרונה שלה כמו האורגזמה שלה הגיעה לשיא שאחריה ברחבי העולם החשיך

הרעשים שאתה עושה, אתה אוהב שיש לי בפה. "הוא האמין. אני לא יכולתי שלא להחליק אותו בין השפתיים שלי לאשר את החשד שלו," אני בטוח לעשות תינוק. "הפנים שלי נמתח עוד יותר עם ​​נתון חיוך על הפנים שלי. הוא היה ללמוד על התשוקה שלי אליו. עם זה אפילו יותר מופעל התחלתי לעבוד הזין שלו מהר יותר. הוא היה עכשיו לגמרי קשה, אבל רציתי המציצה להימשך כל עוד הוא יכול. מצצתי אותו כמו החיים שלי תלויים בזה. חיכיתי עד שהוא נאלץ המוט הקשה שלו לתוך הגרון שלי להתחיל למצוץ שירותי ליווי בחולון לו. הפה שלי היה כמו סגן סביב הפיר שלו, תמיד מחליק על שפתי. "אני חושב שאני הכי חזק שאני יכול לקבל." הוא הודיע, הפחד הנורא שלי מתגשם. זה לא שאני לא רוצה אותו לזיין אותי, זה פשוט ... רציתי להמשיך להרגיש אותו בכח אל הגרון הדחוס שלי. נתתי את הזין היפה שלו פרידה למצוץ וחזרתי פני אל פניו.

אני בשום אופן לא היה להפנט אחותי אחרי זה. היא הפכה להיות תלמיד מין מוכן ואהבה לבדוק עם עמדות חדשות ומעשיים, משתמשת בי כמו הרכבת לה אינטימית. ויטני ושאני בכל זאת לזיין כמו חובבים עד שנקבל קולקטיבי אולם כעת אנו פוגשים כשווים. היא חום, מופקר ומיומן זאת כבר לא יכולתי לבחוןממני, אנו צופים מכל ייחודיים.

זה זמן הלילה הייתי בחוץ עם כמה חברים יש כאן בסוף, או בתחילה תלוי באופן שאתה הבטת בשעון, זה שונה לתוך לאחר 1 בתוך בבוקר. פשטתי חשוף וזחל לתוך מזרן לתנומה הרוויחה היטב. לא הייתי מודע משמעותי תוך שהיא נכנסה לחדר עם זאת פעם הרגשתי את מטבל המיטה תחת כובד משקלה עיני נפקחו. היא משכה את השמיכה מכן הקלה לתוך המזרן והתכרבלה קרוב אליי. אני רוצה לחוות את החום מן מערומיה המקרינים כמו שמש מחממת על החזרה שלי. היא הניחה זרוע על הירכיים ולאפשר ידיה ללכת עם ללכת עם הזרם כדי הזין שלי. ויטני עטוף ידיה סביבי התחיל מתוך לגרור על זקף הגדל המהיר שלי. 1000 נבדקים התרוצצו בראשי אולם איכות אחד הרעיון בלט. ההנחיות שלי עמלו..

נערות ליווי חולון

ג'ייק מחה צווארו של ופונה שוב בצד משחת הריח נורא כי עזבה אותו. ג'ייק ניסה כמיטב זה יהיה לא להקיא מן החרא בקושי כמו ריח של המשחה. מעניין בכתפיו הוא קל המשיך בשלו, הוא עדיין לא לא החליט מה בדיוק הוא עומד להורג נערות ליווי בהתייחסו אליה. היא סיכנה נסיגה חייה להצלת שלו; זה יכול להיות לא מכונים שירותי ליווי VIP משהו סתמי כמו כפרס. עורר מספר רגעים הבא גם שאינה יהיה לוס אנג'לס שום כאב שהידע שהיא ובאמת לא נוחה. בזמן שאתה מסתכלים על ג'ייק חייך בקצרה ואמרתי, "אני יהיה מצטער מאסטר ג'ייק ואני מודה לך על התאוששות כוח הריפוי שלי, ממילא כיום אני לא מרגיש חלש וחסר אונים לחלוטין. אני מוכן אנסה עלייה up ולהתחיל לעבוד שוב."

פניו של ג'ייק קיימו מבט מזועזע; אל ברכות הוא מנע ממנה ביצוע ניסיון להתרומם. "אין ב הביניים אני רוצה לנוח, שחזרתי נסוגים רוב מה שעשית. למעט כמה מאוד לקראת הסוף יכולתי לראות שירותי ליווי VIP שאתה לא רוצה להרוס אחרת להרוג. אני מאחל כדי שתוכל להודיע לי המציאות, היה פעם כל זה עוברים אחותך? גם אם באמת אתה מנסה להציל אותה בלבד?

נעימות דרך גופו. הוא מתחיל להיות יותר נוח איתי. הוא הניח את ידיו על ראשי, הוא הדריך את ראשי מעלה ומטה, להשתלט על הפה שלי לחלוטין. הוא יצטרך שגרת לתת לי למצוץ את קצה במשך תקופה ארוכה של זמן ואז הכסף ודוחף אותי, מה שאילץ לפחות ¾ של חבר כולו שלו לתוכי. תמיד הייתי פלטה אנחה עמוקה בכל פעם נהג הפה שלי ככה. יכולתי להרגיש אותו להיות מודאג בהנאה שלו בלבד.

כן הוא גרם בהצטיינות, כן היה לו איכפת בשבילי האהבה לתגמל אותי, אבל ברגע הזה שבו הוא הרגיש ברגים של נסיעות חשמל ברחבי אורך גופו, מוחו היה מתמקד בשמירה על התחושה. מנסה לפתות אותו עוד יותר, הייתי אחיזה צווארים כשהוא תָחוּב לתוכי. עטפתי את היד שלי בחוזקה סביב נערות ליווי בנתניה הצוואר שלי, גרירת העור שלי למעלה ולמטה. כאשר ניתן לי הזמן לנשום דברתי ג'ייס של מעשיי. "אתה אוהב להרגיש לי לאונן לך בזמן שאני גרון הזין שלך?" שאלתי אותו. "אני עושה בטוח. זה מרגיש אפילו טוב יותר מאשר מציץ למטה.

רק בהה ג'ייק, הוא ידע? בקול ו מדי פעם כמעט לוחש השיב, "כל מאסטר לאחר מכן ג'ייק היה פעם עוברים אחותי, יכול שינוי תוך גם אני וגם אחותי נערות ליווי נלחם המהלך המועצה. בקרב האחרון התחולל הקרובה המכריע כמעט כל מאחרוני הלגיון של ג'ינים רעים עלו הובס. היה פעם זה טיפ הסוף ישר קומץ, אחותי ואני התקדמתי על עמדתם כשהיא נתפסה בפיצוץ מהמנהיג. הסיחה ושאר המועצה החל מ לנוע ולהרוס נסיגה האחרון מהם , כשהמנהיג ניסה לברוח אחותי נפצעה קשה זרק פיצוץ אחרון לעבר שירותי ליווי VIP המנהיג להסיח נסיגה דעתו שוב. זועם הוא הכה אותה בצד כל מה זה יכול לו, יכולתי לצפות רק כשהיא נעלמת ההסתערות של כוחו. "

גרונו של התחיל לכאוב כמו נתתי שלנערות ליווי משקה, אמרתי לה לנוח, אך אין שום ספק היא הנידה בראשה ללא. "אני יהיה חיוני שוב ושוב אני יהיה חיוני לתת למדת למה. המנהיג השמיד אחותי והתקדם שירותי ליווי VIP לעבר אותי בזמן היו כמה תקיעות שפגעו המנהיג. הפכו כמו כל עוד כמה פגעו בו, בידיעה שהוא מתוך מסוגל בקלות תאונת יש לי אני יהיה גם יריתי בו. לאורך רגעים הוא פעם לא יותר מאשר ערמה של אפר. כל אולם זה השני מת באותו יום, לבין מוצר אחר. "